ATSO Growtech ایگریکلچرل انوویشن ایوارڈز کے لیے درخواستیں جاری ہیں۔

ATSO Growtech ایگریکلچرل انوویشن ایوارڈز کے لیے درخواستیں جاری ہیں۔
ATSO Growtech ایگریکلچرل انوویشن ایوارڈز کے لیے درخواستیں جاری ہیں۔

ایوارڈ کی درخواست کا عمل، جو 5 ستمبر 19 کو ATSO Growtech ایگریکلچرل ایوارڈز میں شروع ہوا، جو کہ Growtech میلے کے حصے کے طور پر انطالیہ چیمبر آف کامرس اینڈ انڈسٹری کے تعاون سے اس سال 2022ویں بار منعقد کیا جائے گا، اکتوبر تک جاری رہے گا۔ 25، 2022 کو 12:00 بجے۔

Growtech Tarım Ödülleri’nin ilkini 2008 yılında gerçekleştirdiklerini belirten Fuar Direktörü Engin Er, her yıl tarım sektörünün farklı alanlarında hizmet veren, kendi alanlarında başarı kazanmış firmaları ve tarım sektörüne artı değer katan projeleri ödüllendirdiklerini söyledi.

Yeni bir ödül sürecinin heyecanını yaşadıklarını dile getiren Engin Er, “Growtech koordinatörlüğünde 14’üncüsü gerçekleşecek tarım ödülleri bu yıl 5’inci kez Antalya Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile organize edilecek. 19 Eylül 2022 tarihinde başlayan ödül başvuru sürecimiz, proje teslimi ise 25 Ekim 2022 saat 12:00’ye kadar devam edecek. Tarımsal üretimin katma değer kazanmasında payı olan, yenilikçi ürün ve hizmetleri ile sektörel farkındalık yaratan çalışmaları 2017 yılında Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ile yaptığımız iş birliği ile gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Growtech 2022 kapsamında ödüllerimizi de yeni sahipleriyle buluşturacağız” diye konuştu.

ہمارا مقصد صنعت میں اختراع کے کلچر کو فروغ دینا ہے

Growtech Tarım Ödülleri’nin sektör adına önemli bir motivasyon sağladığına dikkat çeken Engin Er şu bilgileri verdi: “Ülkemizin tarım alanında en önemli işbirliklerinin sağlandığı platform olan Growtech olarak amacımız, tarım sektöründe inovasyon/yenileşme kültürünün gelişmesine katkıda bulunmak. Tarım, tüm dünyada her zamankinden daha değerli bir noktada. Türk tarım üreticilerinin, ekonomiye yeni ürün, yeni üretim ve hizmet alanları kazandırması her zamankinden daha değerli. Üreticilerimizin araştırma-geliştirmeye dayanan yüksek katma değerli üretim yapmaları, beşeri sermaye ve fikri mülkiyet haklarının geliştirilmesini teşvik etme amacıyla bu organizasyonu geleneksel olarak Antalya Sanayi ve Ticaret Odası ile yapıyoruz. Tarım sektöründe faaliyet gösteren tüm özel sektör firmaları ve kamu kurumları başvuru yapabilir. Adaylar, seçici kurul tarafından belirlenecek. Değerlendirme sonucunda Sera ve Teknolojileri, Sulama ve Teknolojileri, Tohum & Fide, Bitki Besleme, Bitki Koruma, Akıllı Tarım Uygulamaları ve Teknolojileri, Kamu Özel Ödülü olmak üzere 7 başlıkta değerlendirilecek. Tarım sektöründe faaliyet gösteren, iş fikrini hayata geçirmiş kişiler ve kamu/özel sektör firmalarına tarımsal üretimin katma değer kazanmasına ve sektörel farkındalık yaratan çalışmalarına yönelik olarak yenilikçi ürün ve hizmetlere, ATSO Growtech Tarım İnovasyon Ödülleri verilecek. Kazanan projelerin birincilerini, melek yatırımcılar ile Growtech’te buluşturacağız”

ATSO GROWTECH ایگریکلچر ایوارڈز کیلنڈر:

پروجیکٹ کی ترسیل کی تاریخ: 25 اکتوبر 2022 سے 12:00 بجے تک
ابتدائی تشخیص: 07 نومبر 2022
تشخیص / نتیجہ: 09-10-11 نومبر 2022
ایوارڈ تقریب کی تاریخ: 24 نومبر 2022 14:00

ملتے جلتے اشتہارات

تبصرہ کرنے والے سب سے پہلے رہیں

Yorumlar